ICQ:331612980

 

TOPlist


 

Poslední aktualizace: 13.07.2021

V případě zájmu o koupi výbavy či krmení pro Vašeho potkaního kamaráda koukněte do našeho spřáteleného e-shopu - dle dohody můžeme zajistit odběr objednaného zboží u nás spolu s Vámi rezervovaným potkánkem.

Všechny uvedené ceny jsou za potkánky určené výhradně na kariéru mazlíků (tj. bez jakýchkoliv odchovů ať již s PP nebo bez PP). Mláďata do chovu nedáváme ze všech vrhů, ale jen z vrhů k tomu vhodných. Pokud máte zájem o mládě do chovu, prosím sdělte mi tuto skutečnost při rezervaci. Cena mláďat určených do chovu je vyšší a je stanovována individuálně pro konkrétní mládě. Mláďata určená jen na mazlíky budou mít v PP/VP poznámku o své nevhodnosti k chovu.

Aktuální vrhy:

vrh I 13

* 24.05.2021

 k odběru od 27.06.2021 v Konárovicích (okr.Kolín)

 

Zebra (standardní, černá, s bílými zády)  x Bítek (dumbo, amber, berkšírský)

 

- vrh je s  VP, narozeno 13 , odchováno 10 mláďat, vrh je určen na mazlíčky.


I kluk 1

M, standardní, šampaňský, berkšírský

volný

300 Kč


I kluk 2

M, standardní, šampaňský?, husky?

rezervace Jan

300 Kč


I holka 9

F, standardní, šampaňská?, husky?

volná

300 Kč


I holka 10

F, standardní, černá, japonská

volná

300 Kč


M - kluk        F - holka        S - standard        D - dumbo        VP - výpis předků 

PP - oficiální průkaz původu


Postup při rezervaci:

 

Kontaktujte mě prosím nejlépe na email hanahavrankova@atlas.cz

Do e-mailu prosím uveďte :

·          o které mládě máte zájem

·         vaše jméno, příjmení

·         zda chcete mazlíka nebo potkánka na chov, registraci ...

  

Pokud je potkánek volný, potvrdím Vaší rezervaci. Rezervace je po potvrzení závazná. Odběr je možný u nás v Konárovicích - 8 km od Kolína - před rezervací si prosím promyslete, zda se k nám máte jak dopravit a potkánka si vyzvednout! Pro mládě si prosím přijeďte s vhodnou přepravkou.

 

Vzhledem k několika špatným zkušenostem již nadále nebudeme pouštět návštěvy do chovu. Jako malá náhrada byla spuštěna sekce "jak bydlíme" kde najdete fotky našich klecí.

Děkujeme za pochopení.

 

Při osobním odběru v Konárovicích je k potkánkům možné po předchozí domluvě připravit i vhodnou klec nebo přepravku.

 

Vyhrazujeme se právo rezervace měnit .

Krytí nenabízíme.  

 

Potkani z chovatelské stanice Navel

1)      Neprodáváme mláďata jako krmivo pro jiná zvířata a neprodáváme je ani do chovů, kde se krmní potkani produkují. Dáváme je jen do spolehlivých rukou, jako mazlíčky, společníky…

2)      K mláďatům nedáváme žádné kupní smlouvy( až na výjimky - v takových případech je tato skutečnost uvedena u vrhu), ani nové majitele nepodrobujeme dotazníkům a výslechům.  Klademe spíše důraz na osobní setkání, na projevený zájem o dané zvířátko...

3)      Není naší povinností mládě kamkoliv vozit, nový majitel si odvoz zajišťuje sám. Pokud příležitostně nabízíme dovoz do Prahy nebo jiného města informujeme o tom vždy na našich stránkách.

4)      Jsme rádi, pokud nás nový majitel informuje o stavu potkana od nás  – zejména pak o stavu zdravotním. Dále prosíme o informace o případné změně majitele.  Nový majitel koupí potkánka za něho plně přebírá zodpovědnost.  Potkánka k nám proto nemůžete vrátit, když Vás přestane bavit.

5)      Pokud Váš potkan od nás uhyne do 4 měsíců od koupě na vrozenou vadu a pokud předložíte potvrzení o této skutečnosti od veterinárního lékaře,  vrátíme Vám 100% z kupní ceny.

6)      Samičku od nás - pokud je určena k chovu - lze nakrývat nejdříve  ve  věku 5 měsíců a nejpozději ve věku 1,5 roku a to pouze vhodným samcem. Samečkem od nás - pokud je určen k chovu - je možné krýt od věku 6 měsíců.

7)      Mláďata, která nejsou z nějakého důvodu vhodná k chovu mají tuto informaci uvedenou v průkazu původu či výpisu předků. Tato zvířata nejsou vhodná k žádnému chovu a žádáme majitele, aby je do chovu nezapojovali !

8)      Zamluvené mládě, které je již k odběru rezervujeme zájemci pouze po dobu 5 dnů, pokud si ho v této době nevyzvedne rezervaci rušíme a takový zájemce již od nás žádné další mládě nedostane. Výjimky  jsou možné, ale jen po vzájemné domluvě ihned při rezervaci !

9)      Vyhrazujeme si právo odmítnout dát mládě zájemci, který se nám z nějakého důvodu nezdá být vhodným majitelem  pro daného potkánka.

Copyright (c) 2002 - 2009, Navel - Chovatelská stanice